O naszym zespole

Nad wysoką jakością usług medycznych w Centrum Leczenia Otyłości Nasmed czuwa interdysyplinarny zespół lekarzy specjalistów, do którego należą: chirurg, endokrynolog, psycholog i dietetyk. Wszyscy zajmujemy się leczeniem otyłości od wielu lat. Sukcesem jest dla Nas osiągnięcie przez Naszego Pacjenta pełnej satysfakcji z leczenia. Zapewniamy podejście kompleksowe – Nasz Pacjent ma gwarantowaną i pełną terapię w jednym miejscu – w Centrum Leczenia Otyłości Nasmed w Warszawie. W latach poprzednich pracowaliśmy w wielu różnych placówkach medycznych i w tym czasie dążyliśmy do utworzenia Centrum Leczenia Otyłości Nasmed, po to by móc razem i w jednym miejscu pracować dla dobra Naszych Pacjentów. Od chwili utworzenia i uruchomienia Centrum Pacjent otrzymuje kompletne usługi medyczne w leczeniu otyłości i opuszcza Centrum usatysfakcjonowany efektem zastosowanej terapii.

Nasz Zespół stale dba o doskonalenie swoich umiejętności, ustawicznie wzbogacając swoją praktyczną wiedzę dotyczącą leczenia otyłości. Uczestniczymy w wielu formach kształcenia w kraju i w Europie. Dokładając do tego naszą pasję i zaangażowanie, oferujemy Naszym Pacjentom zawsze najnowsze, najbardziej efektywne oraz bezpieczne metody leczenia.

Zapraszamy do odwiedzenia Centrum Leczenia Otyłości Nasmed w Warszawie!

Nasi specjaliści

dr n. med. Naser Dib

Jestem specjalistą chirurgiem i zajmuję się leczeniem otyłości. Wykonuję zabiegi chirurgiczne zmniejszenia żołądka oraz – co jest moją specjalnością – zakładam baloniki wewnątrzżołądkowe Heliosphere BAG metodą endoskopową – bez użycia skalpela i w bezpiecznym dla pacjenta znieczuleniu.

specjalista chirurg

dr n. med. Anna Lewandowska

Jestem doktorem nauk medycznych i specjalistą endokrynologii. W Centrum Leczenia Otyłości Nasmed w Warszawie będę uzupełniała Nasz Zespół i pracowała nad osiągnięciem pełnego i trwałego sukcesu wszystkich Pacjentów.

specjalista endokrynolog

mgr Ewa Szcześnik

Nazywam się Ewa Szcześnik, jestem psychologiem.Ukończyłam studia magisterskie w 2008 roku na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Aktualnie jestem w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej w IV Klinice Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Szpitalu Bielańskim oraz w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Prowadzę konsultacje psychologiczne, interwencję kryzysową, psychoedukację, diagnostykę psychologiczną oraz terapię wspierającą i podtrzymującą, a także poradnictwo psychologiczne. W Centrum Leczenia Otyłości Nasmed w Warszawie będę uzupełniała Nasz Zespół oraz konsultowała Pacjentów w trakcie całego procesu leczenia otyłości. Moim zadaniem będzie w szczególności wspieranie jak i motywowanie Pacjentów do zmiany nawyków żywieniowych, radzenia sobie z emocjami na różnym etapie leczenia.

specjalista psycholog

mgr Natalia Replin

Jestem absolwentką dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Zajmuję się m.in. profilaktyką i zwalczaniem otyłości, żywieniem w chorobach dietozależnych, ale także współpracuję z osobami z niedowagą, aktywnie uprawiającymi sport, kobietami w ciąży czy karmiącymi lub po prostu chcącymi zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. Doświadczenie zdobyłam w wielu renomowanych placówkach medycznych oraz poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach i konferencjach naukowych. Staram się na bieżąco pogłębiać swoją wiedzę, aby moje porady oraz opieka dietetyczna była na najwyższym poziomie. W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem i dużą wyrozumiałością dla pacjentów.

specjalista dietetyk

dr Barbara Bober

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Członek Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń endokrynologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób tarczycy (nadczynność, niedoczynność, ch. Hashimoto, wole guzkowe), przysadki mózgowej, nadnerczy, przytarczyc oraz innych gruczołów endokrynologicznych, a także problemami związanymi z otyłością, insulinoopornością.

specjalista chorób wewnętrznych oraz endokrynologii

Anna Sikorska

Absolwentka Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi. Kierunek: Pielęgniarstwo w Warszawie. Dodatkowe kwalifikacje w dziedzinie: Pielęgniarstwo operacyjne, endoskopowe. Doświadczenie związane z pracą w szpitalach na oddziałach internistycznych, chirurgicznych, blokach operacyjnych pomogło mi zdobyć wiele ważnych umiejętności, które mogę wykorzystywać na co dzień asystując podczas różnego rodzaju zabiegów. W pracy kieruję się empatią, współczuciem i zrozumieniem. Wiele satysfakcji daje mi pomoc, jaką mogę zaoferować Pacjentowi wykonując swój zawód. Od trzech lat, czyli od początku istnienia Centrum Medycznego NASMED wraz z zespołem realizuję potrzeby Pacjentów dbając o ich bezpieczeństwo i dobre samopoczucie.
pielęgniarka

Monika Rzeszotarska

pielęgniarka

Anna Radowicka

Skończyłam Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego (SGGW) w Warszawie, Wydział Nauk o Żywności w dwóch specjalizacjach – biotechnologii mleka i oceny jakości żywności – oraz Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji ze specjalizacją dietetyka i żywienie człowieka.
Specjalizuję się w dietach związanych z chorobami cywilizacyjnymi, w tym szczególnie w dietach odchudzających, również dzieci.
Swoje diety układam bazując na naukowej wiedzy. Dzięki temu moi pacjenci zrzucają wagę szybko i skutecznie

Ale dietetyka to dla mnie coś więcej niż praca. To pasja, którą chcę dzielić się z innymi. Dlatego nie tylko przyjmuję pacjentów, ale także prowadzę szkolenia i udzielam się w mediach, promując właściwe nawyki żywieniowe.

Mój cel? Przekazać wiedzę w taki sposób, aby zdrowe odżywanie było nauką stosowaną przez całe życie.
Na stałe współpracuję z telewizją śniadaniową “Dzień Dobry TVN”.
Piszę także artykuły na temat zdrowego żywienia dla portali internetowych związanych z rodziną i zdrowym stylem życia. Od listopada 2018 roku prowadzę własnego bloga na temat diet i właściwego odżywiania www.annaradowicka.pl

dietetyk