O naszym zespole

Nad wysoką jakością usług medycznych w Centrum Leczenia Otyłości Nasmed czuwa interdysyplinarny zespół lekarzy specjalistów, do którego należą: chirurg, endokrynolog, psycholog i dietetyk. Wszyscy zajmujemy się leczeniem otyłości od wielu lat. Sukcesem jest dla Nas osiągnięcie przez Naszego Pacjenta pełnej satysfakcji z leczenia. Zapewniamy podejście kompleksowe – Nasz Pacjent ma gwarantowaną i pełną terapię w jednym miejscu – w Centrum Leczenia Otyłości Nasmed w Warszawie. W latach poprzednich pracowaliśmy w wielu różnych placówkach medycznych i w tym czasie dążyliśmy do utworzenia Centrum Leczenia Otyłości Nasmed, po to by móc razem i w jednym miejscu pracować dla dobra Naszych Pacjentów. Od chwili utworzenia i uruchomienia Centrum Pacjent otrzymuje kompletne usługi medyczne w leczeniu otyłości i opuszcza Centrum usatysfakcjonowany efektem zastosowanej terapii.

Nasz Zespół stale dba o doskonalenie swoich umiejętności, ustawicznie wzbogacając swoją praktyczną wiedzę dotyczącą leczenia otyłości. Uczestniczymy w wielu formach kształcenia w kraju i w Europie. Dokładając do tego naszą pasję i zaangażowanie, oferujemy Naszym Pacjentom zawsze najnowsze, najbardziej efektywne oraz bezpieczne metody leczenia.

Zapraszamy do odwiedzenia Centrum Leczenia Otyłości Nasmed w Warszawie!

Nasi specjaliści

dr n. med. Naser Dib

Jestem specjalistą chirurgiem i zajmuję się leczeniem otyłości. Wykonuję zabiegi chirurgiczne zmniejszenia żołądka oraz – co jest moją specjalnością – zakładam baloniki wewnątrzżołądkowe Heliosphere BAG metodą endoskopową – bez użycia skalpela i w bezpiecznym dla pacjenta znieczuleniu.

specjalista chirurg

dr n. med. Anna Lewandowska

Jestem doktorem nauk medycznych i specjalistą endokrynologii. W Centrum Leczenia Otyłości Nasmed w Warszawie będę uzupełniała Nasz Zespół i pracowała nad osiągnięciem pełnego i trwałego sukcesu wszystkich Pacjentów.

specjalista endokrynolog

mgr Ewa Szcześnik

Nazywam się Ewa Szcześnik, jestem psychologiem.Ukończyłam studia magisterskie w 2008 roku na Wydziale Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Aktualnie jestem w trakcie specjalizacji z psychologii klinicznej w IV Klinice Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Szpitalu Bielańskim oraz w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Prowadzę konsultacje psychologiczne, interwencję kryzysową, psychoedukację, diagnostykę psychologiczną oraz terapię wspierającą i podtrzymującą, a także poradnictwo psychologiczne. W Centrum Leczenia Otyłości Nasmed w Warszawie będę uzupełniała Nasz Zespół oraz konsultowała Pacjentów w trakcie całego procesu leczenia otyłości. Moim zadaniem będzie w szczególności wspieranie jak i motywowanie Pacjentów do zmiany nawyków żywieniowych, radzenia sobie z emocjami na różnym etapie leczenia.

specjalista psycholog

mgr Natalia Replin

Jestem absolwentką dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Zajmuję się m.in. profilaktyką i zwalczaniem otyłości, żywieniem w chorobach dietozależnych, ale także współpracuję z osobami z niedowagą, aktywnie uprawiającymi sport, kobietami w ciąży czy karmiącymi lub po prostu chcącymi zmienić swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. Doświadczenie zdobyłam w wielu renomowanych placówkach medycznych oraz poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach i konferencjach naukowych. Staram się na bieżąco pogłębiać swoją wiedzę, aby moje porady oraz opieka dietetyczna była na najwyższym poziomie. W swojej pracy kieruję się indywidualnym podejściem i dużą wyrozumiałością dla pacjentów.

specjalista dietetyk